Акции

Котлы газовые

Сортировка:
Показать:
Отображение: список сетка
 • Котел газовий Baxi DUO-TEC COMPACT 20 GA
  Котел газовий BAXI DUO-TEC COMPACT 20 GA представлений у вигляді компактного конденсаційного котла, призначеного для опалення квартир і будинків. Дана модель належить до четвертого покоління конденсаційних котлів і випускається у вигляді двоконтурного пристрої як для опалення, так і для нагріву гаря..
  45677.51 ₴
 • Котел газовий Baxi DUO-TEC COMPACT 24 GA
  Котел газовий BAXI DUO-TEC COMPACT 24 GA представлений у вигляді компактного конденсаційного котла, призначеного для опалення квартир і будинків. Дана модель належить до четвертого покоління конденсаційних котлів і випускається у вигляді двоконтурного пристрої як для опалення, так і для нагріву гаря..
  46887.51 ₴
 • Котел газовий Baxi DUO-TEC COMPACT 28 GA
  Котел газовий BAXI DUO-TEC COMPACT 28 GA представлений у вигляді компактного конденсаційного котла, призначеного для опалення квартир і будинків. Дана модель належить до четвертого покоління конденсаційних котлів і випускається у вигляді двоконтурного пристрої як для опалення, так і для нагріву гаря..
  47976.51 ₴
 • Котел газовий BAXI Eco5 Compact 24 Fi
  BAXI Eco5 Compact 24 Fi - двоконтурний стандартний газовий котел із закритою камерою згоряння (турбо). Потужність пристрою складає 24 кВт, чого вистачає для обігріву приміщень з площею до 200 м2 і нагрівання води в проміжку від 30 до 85 градусів. ККД відзначений на 90,5% з максимальною витратою пали..
  26559.50 ₴
 • Котел газовий конденсаційний BAXI LUNA Duo-tec 24
  Котел газовий конденсаційний; двоконтурний (опалення + гаряче водопостачання); камера згоряння: закрита (турбо); потужність, кВт: 24; паливо: природний газ; управління: електронний блок управління (не виносний) ..
  59108.51 ₴
 • Котел газовий конденсаційний BAXI LUNA Duo-tec 28
  Котел газовий конденсаційний; двоконтурний (опалення + гаряче водопостачання); камера згоряння: закрита (турбо); потужність, кВт: 28; паливо: природний газ; управління: електронний блок управління (не виносний) ..
  62617.51 ₴
 • Котел газовий конденсаційний BAXI LUNA Duo-tec 33
  Котел газовий конденсаційний; двоконтурний (опалення + гаряче водопостачання); камера згоряння: закрита (турбо); потужність, кВт: 33; паливо: природний газ; управління: електронний блок управління (не виносний) ..
  61226.01 ₴
 • Котел газовий конденсаційний BAXI LUNA Duo-tec 40
  Котел газовий конденсаційний; двоконтурний (опалення + гаряче водопостачання); камера згоряння: закрита (турбо); потужність, кВт: 40; паливо: природний газ; управління: електронний блок управління (не виносний) ..
  78045.01 ₴